Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 25 października 2012

Prolog

     "Kiedyś ktoś mi powiedział ,że każdy człowiek ma dwa oblicza. Jedno jest dobre i ciepłe, niczym niewinny baranek na łące. Drugie zaś jest wcieleniem największego zła... Oba oblicza bowiem jednak zawsze idą ze sobą w parze. Czasem człowiek może uciszyć jedno i zwiększyć działanie drugiego. Często oblicza wchodzą sobie w drogę, ale tak naprawdę pierwsze nigdy nie mogło by występować bez drugiego, a drugie bez pierwszego. I to jakimi chcemy być, zależy tylko od nas"     Nie jestem jedną z tych co rozpacza, gdy chłopak powie „to koniec” lub kiedy w szkole będzie jakiś zły dzień. Mało kiedy daje upust moim uczuciom, a jak już, to musi być naprawdę poważna sprawa dotycząca któregoś z moich bliskich. Płakałam tylko kiedy byłam mała do wieku 3 lat, następnie kiedy tato powiedział, że mama jest chora i wtedy, kiedy mama umarła...
      Dlatego reakcja na tą wiadomość wydaję się taka zabawna. No, patrząc chociaż na to, że nigdy z własnego powodu nie płakałam. A właśnie teraz, kiedy dowiedziałam się, że choruję na to samo co niegdyś moja mama po prostu małe, słone kropelki łez samowolnie opadają po moich policzkach.
    Nigdy nie przypuszczałam, że to się może stać. Że taka chwila nastąpi...
    Zaczęło się niedawno. Silny ból w głowie narastał i kiedy w końcu poszłam z tatą do lekarza, zaczęły się te wszystkie cholerne badania. I się stało. Lekarz powiedział, że mam tętniaka. Wszystko nagle stało się jasne. Zrozumiałam, że nie mogę pić mojej ukochanej kawy, zbytnio się przemęczać i zbyt często się denerwować.

          Jeszcze parę miesięcy temu myślałam, że to będzie mój największy problem. Teraz stoję na tym pieprzonym balkonie, o którym tak marzyłam i wiem ,że coś diametralnie się we mnie zmieniło i nic nie mogę na to poradzić. Co się zdarzyło?  Dowiedz się sam. Oto moja historia. 


_~~_

Witam was przy prologu. 
Mam nadzieję ,że zostaniecie ze mną do końca tego opowiadania ;) 
Enjoy , -K

2 komentarze:

 1. wow. prolog ciekawy..
  to co będzie dalej?
  tylko krótki! a ja chcę więcej. ;D
  Pisz, i dodawaj.

  __________________

  OdpowiedzUsuń